Strony internetowe (www)

Dobra komunikacja to podstawa! Spotkajmy się, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach, potrzebach i pomysłach.

Oferta

Strona internetowa to Twoja wizytówka w Internecie. Zwykle jest to pierwsze miejsce,
w którym klient zasięga informacji o Twojej działalności, dlatego tak ważne jest, aby informacje, które są w niej zaprezentowane, były aktualne, a sama strona właściwie wykonana.

Nasza firma do każdego zalecenia podchodzi indywidualnie, dbając o wszystkie szczegóły powierzonego zadania. Największą satysfakcję sprawia nam fakt, że nasi klienci polecają nasze usługi swoim kontrahentom.Proces

 • 01.Rozmowa

  Pierwszym etapem jest spotkanie z klientem. Zwykle klient ma już pomysł na projekt, wie do czego strona ma służyć i co chciałby na niej zaprezentować. W dyskusji doradzamy jak można ten pomysł zrealizować i podpowiadamy, co jeszcze można dołączyć do projektu.

 • 02.Projektowanie

  Drugim etapem jest ustalenie budżetu, terminu realizacji oraz przedstawienie projektu do akceptacji.

 • 03.Kodowanie

  Gdy projekt zostanie zaakceptowany, zostaje on przepisany na język programistyczny, tak aby strona mogła funkcjonować w sieci. W zależności od wymagań wybieramy odpowiednią technologię realizacji. Po zakończonej pracy gotowy produkt przechodzi testy, a po nich dostarczany jest klientowi do akceptacji.

 • 04.Wdrożenie

  Końcowa faza projektu to wprowadzenie poprawek i umieszczenie gotowej, finalnej wersji strony na serwerze. Po końcowej konfiguracji strona jest widoczna pod wybranym adresem.